28 Aralık 2010 Salı

Optimumda Çocuklarla Kurabiye Süsleme Etkinliği

Pazar günü çok güzel ve keyfli bir etkinlik gerçekleştirdim.
Optimum Alışveriş Merkezinde çocuklarla beraber kurabiye süsledik.Kurabiyelerimiz yeni yıl temalıydı.Evde 2 afacanımla önceden tecrübem olmuştu.Tek fark bu sefer oldukça kalabalıktık:)Herbiri birbirinden cıvıl cıvıl çocuklar,minik minik eserler çıkardılar ortaya.Çocuklar kadar anneleride ilgi gösterdi etkinliğimize.Süslemesi bitenler,kurabiyelerini poşetlerine koyup büyük bir keyifle tek tek bana gösterdiler.Hepside birbirinden güzel olmuştu.En güzelide her birinin mutlu,gülen yüzlerle ayrıldığını görmek oldu.
Etkinliğimizde her türlü yardımlarından dolayı Sevgili Meryem Özkan'a çok teşekkür ederim.

26 Aralık 2010 Pazar

Asel Neris'in Bir Yaş Pastası
Güler yüzlü tatlılar tatlısı Asel için ikinci kutlama vakti gelmişti.Bu sefer sadece ona özel olacaktı pastası.
Anneciğiyle kararlaştırdık,birşeklinde,uyuyan bebekli,yanında biberonu olan ve bir de sevimli tavşancık işte Asel'in pastasııı .Güzeller güzeli sevgili Asel'e bir ömür boyu sağlıklı,mutlu,neşeli günler dileğiyle.Doğum günün kutlu olsun:)

22 Aralık 2010 Çarşamba

Asel Neris ve Teyzesinin Resimli Pastası
Sevgili Burçin Hanım ile çok önceden kızı Asel Neris'in doğum günü için yazışmalara başlamıştık.Zaman çabucak geçti ve doğum günü zamanı geldi.İki ayrı kutlama olacaktı.
Önce Asel ile teyzesinin doğum günü kutlandı.Rengarenk,resimli bir pasta hazırladım onlar için.Bir ömür boyu böyle rengarenk,güzelliklerle dolu günleri olsun inşallah.Nice mutlu yıllara...

20 Aralık 2010 Pazartesi

Çiseren ve Murat'ın Nişan Kurabiyeleri

18.12.2010 tarihinde sevgili Çiseren ve Murat'ın nişanları gerçekleşti.Aile arasında,
çok güzel bir nişan oldu.Çok özenle hazırlanmıştı herşey.Çiseren o kadar güzel olmuştu ki kelimelerle anlatamayacağım için bir de fotoğraf ekledim.E tabiki Murat'ta bir o kadar yakışıklı.Bazı çiftler birbiri için yaratılmıştır ve birbirlerine benzerler.İşte Çiseren ile Murat buna en güzel örnek.Bu güzel güne kuçuk bir renk katmak için bende kurabiyeler hazırladım.Düğünlerinde de gelin dağmat kurabiyeleri hazırlamak dileğiyle,bir ömür boyu sürecek mutlu bir birliktelik diliyorum...

5 Aralık 2010 Pazar

Murat'ın Doğumgünü Pastası
Gecikmeli de olsa biricik amcamız Murat'ın doğum gününü kutladık.Murat eşimin kardeşi,benim içinde bir kardeş kadar kıymetli.Fotoğraf sanatıyla uğraşıyor.
Dolayısıyla pastasının üzerinde olsa olsa fotoğraf makinesi olabilir diye düşündüm ve pastasını yaptım.Hep beraber afiyetle yedik:)Nice mutlu ve sağlıklı yılların olsun Murat'cım.

Baby Shower Cupcake ve Kurabiyeleri